Dzisiaj jest 17 Października 2018, Środa, imieniny obchodzą:

AKTUALNOŚCIRSS

Ratownicy Ele Taxi gotowi nieść pomoc

Przedstawiciele korporacji taksówkarskiej Ele Taxi wzięli udział w spotkaniu Komisji Dialogu Społecznego działającej przy Stołecznym Biurze Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego. Podczas spotkania omówiono m.in. kwestie planowania i organizacji ćwiczeń, w których udział mogliby wziąć przedstawiciele organizacji pozarządowych działających w strukturze Zespołu Zarządzania Kryzysowego. Warszawska korporacja zaproponowała pomoc i wsparcie swoich wyszkolonych ratowników medycznych.

Sawa Taxi uruchomiła aplikację mobilną

W ramach ogólnopolskiej sieci – Polska Sieć Taxi 19 123, korporacja taksówkarska Sawa Taxi uruchomiła aplikację mobilną, z której można korzystać na wszystkich urządzeniach wyposażonych w systemy Android, iOS i Windows Phone. Aplikację można pobrać bezpłatnie ze strony internetowej – http://www.sawataxi.pl/aplikacja.

Na dworcu tylko jedna firma

Elka Taxi wygrała przetarg na obsługę postoju taksówek na dworcu kolejowym w Lesznie. Leszczyńska korporacja taksówkarska będzie wynajmować parking przy ulicy Dworcowej od spółki PKP S.A. za kwotę 2000 zł netto miesięcznie.

Taxi Plus zaprasza w podróż bez barier

Wejcherowska korporacja taksówkarska dysponuje jedynym samochodem w mieście dostosowanym do przewozu osób z niepełnosprawnościami. Firma w ramach świadczonych usług oferuje dowóz dzieci z niepełnosprawnościami do szkół.

SAWA Taxi przyjazna niepełnosprawnym

Do floty pojazdów stołecznej korporacji taksówkarskiej dołączył bus Renault, przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych.

Bus-Taxi - Taxi dla niepełnosprawnych!

Miasto Gorzów Wlkp. podpisało umowę z firmą „ARGOS” na wykonywanie usług przewozowych osób niepełnosprawnych – mieszkańców Gorzowa Wlkp. – w granicach administracyjnych miasta, specjalnie przystosowanymi samochodami. Umowa obowiązuje do 31 grudnia 2015 r.

Piła: Taxi bez barier

Osoby niepełnosprawne z Piły mogą korzystać ze specjalnej taksówki wyposażonej w opuszczaną rampę do wózków inwalidzkich oraz pasy zabezpieczające wózek.